LPG dermatseutilised tooted

Mis on LPG dermatseutikumid?

LPG dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Erinevalt tavapärastest kosmeetilistest toimeainetest, jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse, neil on pikaajaline niisutav efekt ja on suutelised parandama ka naha füsioloogilisi protsesse. Dermatsutikumides on kasutusel varasemalt ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgil kasutusel olnud aktiivained.

Dermatseutikumid ei jaotu nahatüüpide järgi, nagu tavakosmeetika. Dermatseutikumid on loodud konkreetsete probleemide lahendamiseks.

Kasutades tavakosmeetikat, saame nahal kohese niisutava efekti, mikrotsirkulatsiooni paranemise, lühiajalise efektiga naha paranemise. Kuid pikemat teraapilist efekti sellele ei järgne.

 

LPG bränd

Olles 30 aastat turuliidriks rakustimulatsioonis ja pehmete kudede mõjutamises, on Prantsuse firma LPG Systems LPG massaaži ehk Endermoloogia loojaks. Samuti on LPG Systems pannud aluse eksklusiivsele ja unikaalsele LPG dermatseutilisele nahahooldusliinile.

LPG nahahooldustoodete koostis on LPG teadlaste poolt täiustatud uute aktiivainete komplekside näol:

LPG EXCLUSIVE COMPLEX- ANTI AGEING
LPG EXCLUSIVE COMPLEX- SLIMMING
LPG EXCLUSIVE PREMIUM COMPLEX
Need kõrge kontsentratsiooniga aktiivainete kompleksid on valmistatud uute rakustimulatsiooni valdkonnast saadud teadmiste põhjal ja võimaldavad efektiivselt elavdada raku füsioloogilisi protsesse.

LPG uudsete nahahooldustoodete toimimine raku tasandil on teaduslikult tõestatud. Kõik LPG nahahooldustooted on parabeenivabad ja heaks kiidetud Rahvusvahelise Dermatoloogide Assotsiatsiooni poolt.

Vaata lisaks: LPG endermologie.com