Teenused

LPG endermoloogia kehale

Hooldus on mõeldud neile, kes: soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest. Neile, keda häirivad: tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades ja  lõtvunud nahk. Aga ka väsimus, uneprobleemid või seedimisega seotud probleemid.
Hooldus hõlmab kogu keha. Iga hooldus lähtub kliendi/patsiendi näidustustest. Vastavalt vajadusele kasutame organismi mõjutamiseks ka shiatsu punktide aktiveerimist jalataldadel ja rindkerel.

LPG Endermolift näole

Hooldus on mõeldud neile, kes: soovivad aktiveerida näo-, kaela-ja dekolteepiirkonna naha uuenemisprotsesse, parandada naha elastust, vähendada kortsukesi või turseid. Endermolift ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle. Hooldus on väga tulemuslik ja seda peetakse alternatiiviks ilukirurgiale.

LPG Endermolift  on mitme etapiline näomassaaž, kus pulseerivalt pingutatakse ja lõõgastatakse nahka ja nahaalust kude.
Hooldus hõlmab nägu, kaela ja dekolteed. Hoolduse eelselt ja järgselt kasutame LPG dermatseutilisi hooldustooteid. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

LPG dermatseutikumid

Dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Erinevalt tavapärastest kosmeetilistest toimeainetest, jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse, neil on pikaajaline niisutav efekt ja on suutelised parandama ka naha füsioloogilisi protsesse. Dermatsutikumides on kasutusel varasemalt ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgil kasutusel olnud aktiivained.

Dermatseutikumid ei jaotu nahatüüpide järgi, nagu tavakosmeetika. Dermatseutikumid on loodud konkreetsete probleemide lahendamiseks.