LPG endermolift massaaž näole

LPG Endermolift ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle.

LPG Endermolift  on mitme-etapiline näomassaaž, kus pulseerivalt pingutatakse ja lõõgastatakse nahka ja nahaalust kude. Hooldus hõlmab nägu, kaela ja dekolteed. Probleemsed piirkonnad märgib endermoloog koos kliendiga kaardile. Ühiselt  pannakse paika esialgne hooldus-skeem, mida hiljem vastavalt vajadusele täiendatakse. Hoolduse juurde kuulub LPG dermatseutiliste hooldusvahendite kasutamine.

Soovituslik on teostada 2 hooldust nädalas, 10-15 korda kuurina. Et hiljem saavutatud tulemust hoida: regulaarselt 1 -2 hooldust kuus. Et tulemus oleks veelgi efektiivsem, soovitame kasutada kodus LPG dermatseutikume.

Ennetamaks naha vananemis ilminguid on Endermolift õrnatoimeline, kuid samas väga tulemuslik. Endermolift ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle. Kui seda teha nooremas eas profülaktiliselt ja hiljem kuuridena, saame naha vananemist oluliselt edasi lükata. Endermolift on üks väheseid hooldusi, mis töötleb õrnalt ka silmaümbrust, üla- ja alalaugusid.

Kõik väited LPG hoolduste toimest lähtuvad teaduslikest- ja meditsiinilistest uuringutest.

Endermolift:

  • parandab naha elastsust ja  jumet
  • annab kergelt nahka kooriva efekti
  • vähendab silmaümbruse turseid
  • aitab vähendada topeltlõuga
  • silub kortsukesi ja aitab neid ennetada
  • on soovitatav teha nii enne kui ka pärast näo-operatsiooni
  • aitab siluda väiksemaid naha ebatasasusi

Uude LPG poolt patenteeritud Ergolift näootsikusse on integreeritud mikromootorid, mis koos pulseeriva vaakumiga aitavad tõsta nahas: – hyoluroonhappe sünteesi 80% – elastiini produktsiooni 46% Taoline hyoluroonhappe loomuliku sünteesi tõus nahas võrdub hyoluroonhappe täitesüstimistega ja see on sensatsiooniline muutus! ENDERMOLIFT on võitnud juba mitmeid esteetilise meditsiini- ja innovatsiooni auhindu.

Toetamaks Endermolifti toimet, on LPG spetsialistid väljatöötanud kõrg-tehnoloogilise dermatseutilise tootesarja, mis baseerub rakustimulatsioonil ja võimaldab aktiveerida naha aluskoes füsioloogilisi protsesse.

 

LPG endermologie.com