LPG massaaž kehale

LPG massaaž- tõhusaim tselluliidiravi protseduur. Keha puhastusprotsesside- ja töö aktiveerimine läbi aparaatse massaazi

Roosmarii Kliinik on LPG Esinduskliinik Eestis. Meil on on kasutusel LPG lipulaev, revolutsioonilise muutuse läbi teinud  LPG ALLIANCE Medical  tehnoloogia. Hooldus uue LPG seadmega on varasemate seadmetega võrreldes oluliselt tõhusam ja seda näitavad ka LPG teadlaste uuringud.

LPG massaaž on meetod, milles on kokku viidud erinevad massaaži liigid: kogukeha-, lümfi-, jalatalla- ja punktimassaaž. Abiks käele kasutatakse siidist kokkupressitud rullikuid, millega õrnalt nahka ja nahaalust kudet  muditakse( sarnaselt käsimassaazile). Ravi põhimõtteks on: naha kaudu mõjutada kogu organismi tööd. LPG massaži loetakse õigustatult parimaks tselluliidiravi protseduuriks.

Esimesed muutused on näha  2-3 korra järel: tekivad janu ja paraneb enesetunne. LPG massaažil on nahka kooriv toime ja nii on peale 4-5 korda tunda, et nahk on siidisem ja pehmem. Esimese kümnese kuuri ajal võib täheldada ka: söögiisu langust, seedetöö paranemist, lihaspingete ja stressi vähenemist, unekvaliteedi paranemist. Esimesed muutused figuuri osas tekivad  tavaliselt 7-9 korra järel. Meeles peab pidama, et iga organism on erinev ja reageerib massaažile erinevalt.

 

 

LPG massaaž ja Roosmarii

Roosmarii Kliinik on valitud LPG esinduskliinikuks Eestis.

Roosmarii Kliinikus teostavad LPG massaaži ainult meedikud, ning juhul kui  hoolduse sobilikkuses tekib küsimusi, konsulteerime arstidega. Meie klientide-patsientide hulgas on palju neid, kes on meie hoolealused olnud juba 27-29 aastat. Selline usalduslik suhe on andnud meile palju kogemusi. Et tselluliit ja keha ainevahetuslikud protsessid on teema, millega tuleb tegeleda kogu aeg- on hea usaldada end asjatundjate kätesse.

LPG massaaž ja tselluliit

LPG head tulemused tselluliidiravis on seletatavad sellega, et organismi võetakse kui tervikut. Ja tervik ei tööta, kui mõjutada ainult väikest osa sellest. Seepärast teostatakse tselluliidiravi  alati üle kogu keha – sõrmeotstest varbaotsteni. Iga organism on erinev ja nii kasutatakse iga kliendi puhul just talle sobivat raviskeemi. Protseduuri kestuseks on  40 minutit. 10-12 kordne kuur viiakse läbi 2x nädalas. Edasine ravi jätkub tavaliselt 1 kord nädalas. Et saadud  tulemust hoida, jätkatakse protseduure korra kuus. Pole mõtet luua illusioone, et tselluliidist saab 10 korraga priiks. Tavaliselt on see pikem protsess, sest muutused organismis toimuvad aeglaselt.

LPG massaaž on seni ainus meetod, mille tselluliiti vähendav toime on meditsiiniliselt tõestatud. Samas  on see ka esimene tselluliiti vähendav hooldus, mille on registreerinud FDA ( Ameerika Toidu- ja Ravimiamet).

www.lpgendermologie.com

 

LPG uus aparatuur

Meie käsutuses on LPG uusim aparatuur, LPG lipulaev LPG Alliance Medical. Pehme sidekude on kolmemõõtmeline võrgustik, mis vajab stimulatsiooniks kolmemõõtmelist tehnoloogiat. Arvuti poolt juhitud pidev või pulseeriv aspiratsioon tekitab nahaaluses koes”lainetuse”. Reguleerides massaazi kiirust, tugevust, ja sügavust, saab tagada kolmemõõtmelise ravi. Endermoloog saab LPG massaaži väga täpselt kohandada, muutes selle veelgi tulemuslikumaks.

LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja mõjutada AINEVAHETUSE, VERE- JA  LÜMFIRINGE- NING SEEDIMISEGA seotud probleeme, nagu:

 • tselluliit;
 • liigne kehakaal;
 • soolad liigestes;
 • liigeste- ja peavalud;
 • tursed;
 • vananev ja lõtvunud nahk;
 • väsimus, stress, unehäired;
 • rasedus-, põletus- ja lõikearmid;
 • menopausiga seotud vaevused

Soovitatav on LPG massaaži enne ja pärast liposuktsiooni (rasvaimu). Samuti kosmeetiliste operatsioonide eel- ja järelravina. LPG terapeutiline spordimassaaz aitab kiirendada treeningujärgset taastumist.

LPG massaaž:                  

 • lõõgastab lihaspingeid;
 • rahustab ja normaliseerib neuro-vegetatiivset( sümpaatilist ja parasümpaatilist) närvisüsteemi, sealtkaudu  mõju siseorganitele:
 • elavdab vere- ja lümfiringet;
 • aktiveerib rakuainevahetust;
 • kiirendab ainevahetusjääkide- ja mürkide väljaviimist kudedest ja normaliseerib keha orgaanilisi puhastusprotsesse;
 • kiirendab kudede uuenemist, paraneb uue kollageeni süntees;
 • tekitab sügavat heaolu tunnet, lisab eluenergiat.
 • pahaloomulised protsessid;
 • diabeet, kui on häiritud perifeerne vereringe;
 • ägedad põletikud, palavik;
 • antikoagulantravi;
 • rasked südame- ja neeruhaigused;
 • rasedus
 • veenilaiendid;
 • songad;
 • haavad;
 • nahapinnast kõrgemad nahamuutused.

Kas LPG massaaž on valulik?

LPG massaaž ei tohiks olla valulik. Kui protseduur on valulik, siis pole see õieti teostatud. LPG vanemate mudelitega töötades võis esimestel kordadel tunda tihke tselluliidi korral kerget näpistavat tunnet, uusima Alliance seadmega on aga protseduur alati lõõgastav ja nauditav.

Kui kiiresti on tulemused näha?

Esimesed muutused on näha  2-3 korra järel: tekivad janu ja hägusus uriinis. Massaažil on nahka kooriv toime ja nii on peale 4-5 korda tunda, et nahk on siidisem ja pehmem. Esimese kümnese kuuri ajal võib täheldada ka: söögiisu langust, seedetöö paranemist, lihaspingete ja stressi vähenemist, unekvaliteedi paranemist. Esimesed muutused figuuri osas tekivad  tavaliselt 7-9 korra järel. Meeles peab pidama, et iga organism on erinev ja reageerib massaažile erinevalt.

Millal on parim aeg ravi alustamiseks?

Pikad järjekorrad tekivad alati enne rannahooaega. Kuid neil, kel tselluliit juba “välja paistab”, oleks soovitatav ravi alustada mitte kevadel, vaid sügisel. Organismi puhastumine võtab aega ja loota, et aastaid kogunenud jääkained 10 korra järel kadunud on, ei saa.

Kas ravi tulemusena võib tselluliiti juurde tekkida?

Vastus on ei. Tselluliidiravi esimeses etapis, kus massaaž muudab jääkainete kihi pehmemaks (selleks, et organism saaks jääkained välja transportida), võib tõesti  jääda mulje, et tselluliiti on juurde tulnud. Enne oli kõik tihke ja kompaktne, nüüd aga pehme ja mügarlik. See on paratamatu ja mööduv etapp ja tekib eelkõige neil, kelle sidekude on kohevam ja vähem elastne. Samas aga, kui ravi ajal on alustatud või lõpetatud antibillide antibeebipillide kasutamist, võib sellega kaasnev hormonaalse tasakaalu muutus tuua endaga kaasa kiire jääkainete kogunemise. Sama võib juhtuda ka antibeebipillide vahetamisel. NB! Kõige rohkem üllatusi võib aga tuua “ hädaabipillide” kasutamine.

Kas ravi peaks jätkama ka pärast aktiivset kuuri?

See oleks väga soovitatav. Kui esimesed 10 korda panevad organismi tööle ja jätkuv ravi sagedusega 1-2x nädalas aitab kehal puhastuda, siis selleks, et saadud tulemust hoida, on soovitatav käia massaažis regulaarselt. Meie klientide hulgas on palju neid, kes käivad regulaarselt massaažis juba aastaid.

Kas tulemus on püsiv?

Kui teha läbi 10korra kuur ja siis lõpetada, võib tulemus olla teatud juhtudel minimaalne, samas on ka neid ( tavaliselt noored naised), kes kinnitavad, et organism töötab paremini veel aasta-kahe järel. Kõik on väga individuaalne. Kindel on see, et kui aidata kehal kogunenud jääkainetest puhastuda, siis edaspidine jääkainete kogunemine toimub oluliselt aeglasemalt.

Kas LPG massaaž võib nahka venitada?

Ei. Massaaži toimel paraneb nahas kollageeni süntees ja selle tulemusena tõuseb oluliselt naha elastsus. Paraku on ette tulnud juhuseid, kus oskamatu LPG seadmete käsitlemine on tekitanud klientidele probleeme. Näiteks on kasutatud jalatalla otsikut näohoolduses. Et riiklik järelvalve puudub, siis peab klient ise veenduma, et koht kuha LPG protseduuridele minna, oleks pädev. Kogemused näitavad, et näiteks naistel, kes on enne rasedust LPG massaažis käinud, tekivad striiad, rasedusarmid väga harva. Ja seda põhjusel, et naha elastsus on protseduuride tagajärjel oluliselt paranenud.

Kas LPG massaaži võib teostada ka kosmeetik?

Eestis on suur osa esteetilise meditsiini hooldustest reglementeerimata. Täna on kohti kus LPG hooldusi teostavad meedikud, aga ka neid kus protseduure teevad raamatupidajad või sekretärid. Klient peab ise otsustama, millise koha ta valib. Meie kindel seisukoht on, et massaaži peaks teostama meedik, kes on läbinud eelneva koolituse ja teinud eksami. Selleks, et enne ravi alustamist osata hinnata organismi üldist seisundit, näha võimalikke vastunäidustusi ja osata määrata õige raviskeem, peab olema meditsiiniline haridus.

 

LPG endermologie.com