BDR- näohooldused

BDR- medical beauty hooldused, kus on koos happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava-ja valgusmaskid.

BDR on ülitõhus komplekshooldus, kus kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat. Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid, nahk pinguldub, kortsud vähenevad, nahk saab tagasi elujõu ja sära.

Protseduur sobib kõigile nahatüüpidele ja parandab naha seisundit paljude probleemide puhul:

  • pigmendilaigud,
  • näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna kortsud ning miimilised jooned,
  • vähenenud nahaelastsus,
  • aknearmid,
  • rasune-, ebapuhas nahk, tuhm ja elutu jume.

Olenevalt naha probleemidest kasutatakse hoolduses erinevaid etappe: happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava-ja valgusmaskid. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid dermatsutilisi nahahooldustooteid. Hoolduse alguses hindab kosmeetik kliendi naha seisundit ja koos pannakse paika, milliseid konkreetseid etappe antud hoolduses kasutatakse. BDR hooldusi saab teostada aastaringselt. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on oluline koduhooldustoodete kasutamine. BDR hoolduste vahel tavakosmeetika kasutamine jätab protseduuri oodatud teraapilise efektita.

BDR bioloogiline peeling

Bioloogiline peeling, ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise meetod, mis samaaegsalt valmistab nahka ette BDRi kontseptsiooni järgmiseks etapiks. Selle meetodiga eemaldatakse nahalt pindmiste elutute rakkude kihid.  Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus.

BDR Micropeel e. mikrolihvimine

Micropeel hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks – vajalike toitainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse. Micropeel sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi õhukesele ja väga tundlikule nahale.

BDR Profipeel e. dermaabrasioon (otsikud M ja S)

Naha pindmise kihi lihvimine, mis eemaldab samuti nahalt surnud naharakke ja parandab aktiivainete imendumist naha sügavamatesse kihtidesse, kuid tasandab ka naha pinda ja ahendab poore. On intensiivsem kui mikrolihvimine ja jõuab naha dermani. Sobib suurepoorilisele, rasusele ja akneprobleemidega nahale, samuti ka armide ja kortsude raviks.

BDR Stimulation e. mesoteraapia (otsikud XL ja XS)

Stimulation XL on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka meeldivalt ja valutult. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete – paraneb stimulatsioon kollageen-elastiikiudude sünteesile, naharakkude jagunemisele. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. Teraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kõik teraapia käigus kasutatavad aplikaatorid on steriilselt pakendatud ja ühekordselt kasutatavad.