Näoovaali rekonstrueeriv massaaž

Näoovaali rekonstrueeriv massaaž on võimeline maksimaalselt taastama näolihaste toonust ja säilitama nende nooruslikkust.

Meie Esteetilise meditsiini õde/kosmeetik Tiina Raik lõpetas Iluksis esimese grupiga Hispaania, Garcia Näokontuuri rekonstruktsiooni massaaži kursuse. 

Kursuse koolitajaks oli med. füsioterapeut Natalja Maslova, kes on 2010.a tunnistatud venemaa parimaks massaaiž õpetajaks.

Massaaž on suunatud topeltlõuale ja näoovaali taastamisele.

Näoovaali struktureeriv massaaž on võimeline maksimaalselt taastama näolihaste toonust ja säilitama nende nooruslikkust. Massaažiga saab parandada mikrotsirkulatsiooni ja taastada lihaste elastsuse. 

Massaaž võimaldab lisaks lihaste elastsusele taastada ka naha elastsuse. Aktiivsed vibratsioonivõtted provotseerivad uute kollageeni ja elastiini kiudude teket. Rekonstrueerivas massaažis keskendutakse põhjalikult just kõige kriitilisemate, vanusega muutuvatele piirkondadele- nagu näoovaal ja lõuaalune piirkond. Ühtlasi saab tugeva siluva efekti ka suuümbruse piirkond, ehk nn.”ribakood” ja huuled.

Massaaži tulemusena toimub aktiivne võitlus gravitatsiooni jõududega, taastub meie lihaste ja naha elastsus, läbi tugeva lifting efekti silenevad kortsud.