Uued Esteetilise Meditsiini protseduurid- mida ja kuidas valida?

Meie Esteetilise Meditsiini protseduuride paketis on nüüd kolm teineteist toetavat ja täiendavat protseduuri, mille toimed ulatuvad sügavalt SMAS kihist kuni pindmise epidermiseni välja.

HIFU- baasprotseduur, mis taastab ja ehitab üles karkassi, mis fikseerib naha- ja nahaalused koed. Esimest korda protseduuri tehes on soovitatav teostada seda kogu näo- ja kaelapiirkonna ulatuses. See annab karkassi edasisteks hoooldusteks. Vajadusel saab 3-4 kuu pärast teha probleemsemale piirkonnale lisa protseduuri.

BIODERMOGENESI– protseduur, mis uuendab nahakudesid sügavuti, uuendab kollageenimaatriksi ja suudab taastada ka kahjustunud nahakoed. Väga efektiivne vananemisvastane hooldus kõigi nahakihtide noorendamiseks ja nende töö aktiveerimiseks.

PLEXR PLASMA– kõige pindmisema toimega protseduur, mis vähendab liigset naha mahtu. Väga tõhus blefaroplastika ehk silmade ringlõikuse asendajana. Parim protseduur väsinud- ja rippuvate laugude korral.

Kui probleemiks naha vananemisilmingud ja ilukirurgia ei ole Sinu jaoks, siis need kolm esteetilise meditsiini protseduuri on ilukirurgiale arvestatavaks alternatiiviks.

 

Soovitatav on alustada HIFU protseduuriga (mida teostatakse enamasti 1-2x aastas). Kuu aja möödudes võib soovi korral teostada BIODERMOGENESI protseduure. Ja kui probleemiks jääb liigne nahk ( silmalaud, kael jm.) saab seda korrigeerida PLEXR PLASMA abil. HIFU ja BIODERMOGENESI protseduure teostame aastaringselt. PLEXR Plasma protseduure suvel ei teostata.