Ostukorv
30

Biodermogenesi

Lõpuks ometi – tõhus protseduur, mis saab jagu armidest ja striiadest ning pinguldab lõtvunud nahka ka kõige keerulisemates piirkondades !

Roosmarii Esteetilise Meditsiini Kliinik tutvustab uut innovatiivset taastava meditsiini protseduuri  BIODERMOGENESI, mis mõeldud armiraviks, kuid on annab suurepäraseid tulemusi ka erinevate näo- ja kehapiirkondade lõtvunud ja vananeva naha pinguldamisel ja noorendamisel. Ainus omataoline tehnoloogia Baltikumis ja Põhjamaades. Uurime lähemalt, millega tegu!

Olgu põhjuseks puberteediaegne hormoonide möll, rasedus, kiire kaalukõikumine või hoopis pärilik eelsoodumus – venitusarmid ehk striiad võivad tekkida igal eluhetkel ja igaühele meist. Hea uudis on, et enam ei pea armidega leppima kui paratamatusega!

 

Uus elu sinu nahale
Itaalia teadlaste poolt väljatöötatud unikaalne tehnoloogia Biodermogenes® imiteerib inimese loomulikku elektromagnetvälja, aktiveerides raku loomulikud ainevahetusprotsessid ja taastades nende struktuuri.

See on esimest korda ajaloos, kus tehnoloogia suudab armipõhjas taastada koe struktuur selliselt, et nahal tekib taas võime päevituda! Varem pole ükski protseduur seda teha suutnud.

 

 Kuidas Biodermogenesi töötab?
Erinevalt tavapärastest masinahooldustest, kus spetsialist valib programmi, mõõdavad siin iga sekundi järel spetsiaalsed sensorid naha vastuvõtlikkust impulssidele ja aparaat reguleerib ning häälestab ennast ise. Niiviisi suudetakse tõhusalt mõjutada ja taastada naha surnud basaalkihti ning käivitada nahas parandusmehhanismid, mille toel tekib armi põhja täiesti uus ja terve nahk. Esmakordselt on võimalik venitusarme sellises mahus silmnähtavalt vähendada ja parandada sealhulgas nii värskeid kui ka aastaid püsinud arme.

Et saavutada püsiv tulemus, on soovitatav teostada vanusest ja naha seisukorrast olenevalt nädalaste vahedega 5 – 8 protseduuri.

Biodermogenesi meetodit kasutatakse

  • venitus-, põletus- ja muude armide ravis
  • näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna pinguldamiseks
  • kõhu-, rindade-, käsivarte ja teiste kehapiirkondade naha pinguldamiseks

KLIENDI KOMMNETAAR

Tõeline Vau efekt! Kui ei oleks proovinud, siis ei usuks.

Sain oma esimesed striiad tuharatele ja kintsu sisekülgedele varajases puberteedieas ning olen elanud õndsas teadmises, et pean nendega leppima elu lõpuni. Tunnistan ausalt, ma ei uskunud, et ilma kirurgilise sekkumiseta oleks võimalik neist lahti saada, kuni proovisin uudset Biodermogenesi protseduuri. Olen alati olnud kehahoolduste usku, kuid sellist vau efekti ei ole ma saavutanud mitte ühegi teise protseduuriga. Venitusarmid olid haihtunud! Tõsi küll, mitte veel täielikult kadunud, sest peale esmase efekti taandumist, tuleks teha mitmel järjestikusel nädalal kordusprotseduur, kuni soovitud tulemuse saavutamiseni, kuid siht on silme ees ning edaspidi tahan kindlasti ära proovida ka selle aparaadi nahka pinguldavad imevõimed näo- ja dekolteepiirkonnas.

Helen 44a.

Ajakiri “ANNESTIIL”, mai 2021a.