Eye & Lip Contour Cream, 9ml

Original price was: 69.00 €.Current price is: 51.00 €.

Silma- ja huuleümbruse kreem nõudlikumale nahale.

SILMA- JA HUULEÜMBRUSE KONTUURKREEM

LPG tooted on dermatseutikumid, mis ei jaotu nahatüüpide järgi nagu tavakosmeetika. Dermatseutikumid on loodud konkreetsete probleemide lahendamiseks ja sobivad kõikidele nahatüüpidele.  Loe dermatseutikumide kohta täpsemalt…

▪ Tõstab silmalaugude toonust

▪ Pehmendab jooni ja kortsukesi

▪ Vähendab turseid ja tumedaid silmaaluseid

▪ Niisutab ja trimmib intensiivselt

▪ Fikseerib silma- ja huulemeigi

Kasutage pliiats-aplikaatorit hommikul ja õhtul kandes kreemi silma ja huulte kontuuridele siseküljelt väljapoole liikudes kuni selle täieliku imendumiseni. Sellel ülitäpsel uuenduslikul & patenteeritud aplikaatoril on kiire “ice-effect”, võimaldab sihipärast, tõhusat ja hügieeniliset kasutamist.

30% LPG® Premium Complex
9ml innovaatiline ja stiilne patenteeritud PEN aplikaator.

 

LPG® Premium kompleks:

Toote innovaatiline valem

Toode on loodud vähiuuringutest saadud ITC-tehnoloogial, mis võimaldab aktiivsete koostisainete täpset tarnimist fibroblasti ainevahetuse taasaktiveerimiseks. Patendeeritud kapsel sisaldab “GPS-i”, mis suunab toimeained otse raku südamesse, suurendades kollageeni ja elastiini tootmist.

Eksklusiivsete ja ülitõhusate toimeainete kokteil

Kompleks naha intensiivseks ja püsivaks niisutamiseks:
5% FUCOCERT + 3% PATCH2O + 1% BETAFIIN + 1% PENTAVITIIN + 0,5% AH PRIMALHYAL 50

▪ Looduslike biopolümeeride molekulaarne võrgustik võimaldab niisutava kompleksi aeglase vabastamise epidermise südamesse, tagades kohese “niisutus” efekti (30 minutiga) ja püsiva (kuni 5-päeva) niisutusaja, taastades nahabarjääri kaitse.

▪ Madala molekulmassiga hüaluroonhape / molekul, mis on oluline hüdratatsiooni reguleerivas protsessis ja mis võimaldab parandada naha niiskustasakaalu.

▪ Sahhariid (tuletatud glükoosist) vähendab dehüdratsiooni /tagatud niisutus 72 tunni jooksul/ + taastatab nahabarjääri kvaliteedi.

▪ Polüsahhariid (suhkur) annab kaitseva, parandava ja niisutava “kile” naha pinnale.

▪ Betaiin (peediekstrakt) / rakuline osmolüüt, mis aitab transportida vett / niisutab ja kaitseb.

 

Peptiidi sünergiline toime
Peptiididekompleks aktiveerib rakkude uuenemises osalevaid geene. Võimas kortsudevastane toime. Tugev naha elastsuse parandaja.

Nisuteradest saadud keramiidide segu

See toimeaine säilitab naha elastsuse, kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest, tugev poore ahendav toime.

Taimne derivaat GMO vabast sojaallikast

Võimaldab 48 tunni jooksul suurendada elastiini (+102%) ja kollageeni (+49%) tootmist. Parandab naha välimust ja muudab selle tervemaks ja nooremaks. Võimas kortsudevastane toime.

 

LPG tooted on parabeenivabad ja heaks kiidetud Rahvusvahelise Dermatoloogide Assotsiatsiooni poolt. Registreeritud Terviseametis. Valmistaja LPG Systems.