14 Day Anti-aging Radiance Concentrate

34.00 

Laost otsas

14-päevane merelise kollageeni kuur naha elujõu taastamiseks.

Merelise kollageeni ampullid, milles on lisaks ainulaadne kombinatsioon koostisosi, andmaks nahale kõik vajalikud toitained, et säilitada oma elujõudu, noorust, tervist ja ilu. Muudab naha kaunimaks, elastsemaks ja säravamaks.

 

▪ Kaitseb rakke vananemisprotsesside vastu (võitleb vananemise ilmingutega)
▪ Toetab naha loomulikku kaitsevõimet
▪ Antioksüdandi omadused
▪ Tervislik jume
▪ Valmistab naha ette päevitamiseks, käivitab loomuliku protsessi naha pigmentatsiooniks, aktiveerides melaniini sünteesi.

 

1 x 10ml iga päev, 14- päeva järjest. Võtke hommikul, kas puhtal kujul või lahjendatult veega. Enne kasutamist loksutada. Avage kapsel, vajutades seda lihtsalt sõrmega. Kuuri ajal säilitada tasakaalustatud toitumine ja tervislikud eluviisid. Ei soovitata lastele, noorukitele ja rasedatele või imetavatele naisetele.

 

Mereline kollageen, hüaluroonhape, koensüüm Q10, astragalus, porgandimahl, myrobalan (noorendav mõju kudedes, kaitseb naharakke vananemise vastu ja suurendab organismi immuunsust). Vitamiin E ja seleen kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest. Valmistab naha ette päevitamiseks, käivitab loomuliku protsessi naha pigmentatsiooniks, aktiveerides melaniini sünteesi.

Kõik LPG tooted on parabeenivabad ja heaks kiidetud Rahvusvahelise Dermatoloogide Assotsiatsiooni poolt.
Registreeritud Terviseametis. Valmistaja LPG Systems.