Uued Esteetilise Meditsiini protseduurid- mida ja kuidas valida?

Meie Esteetilise Meditsiini protseduuride paketis on nüüd kolm teineteist toetavat ja täiendavat protseduuri, mille toimed ulatuvad sügavalt SMAS kihist kuni pindmise epidermiseni välja.

HIFU baasprotseduur, mis taastab ja ehitab üles karkassi, mis fikseerib naha- ja nahaalused koed. Esimest kord protseduuri tehes on soovitatav teha see kogu näo- ja kaelapiirkonna ulatuses. See annab karkassi edasisteks hoooldusteks. Vajadusel saab 3-4 kuu pärast probleemsemale piirkonnale teha kordusprotseduuri piirkonnale.

PROFHILO bioremodelleerimineväga sobiv süsteprotseduur peale HIFUprotseduure. Annab nahale sügava niisutatuse, toidab kudesid ja aktiveerib kollageeni ja elastiini tootmist. Eriti sobiv protseduur kuiva-ja vananeva naha taastamiseks.

PLEXR PLASMA– kõige pindmisema toimega protseduur, mis vähendab liigset naha mahtu. Väga tõhus blefaroplastika ehk silmade ringlõikuse asendajana. Parim protseduur väsinud- ja rippuvate laugude korral.

Kui probleemiks naha vananemisilmingud ja ilukirurgia ei ole Sinu jaoks, siis need kolm esteetilise meditsiini protseduuri on ilukirurgiale arvestatavaks alternatiiviks.

 

Soovitatav on alustada HIFU protseduuridega (mida teostatakse enamasti 1-2x aastas). Kuu aja möödudes võib juba teostada PROFHILO protseduure. Kui probleemiks jääb liigne nahk ( silmalaud, kael jm.) saab seda korrigeerida PLEXR PLASMA protseduuri abil. HIFU ja PROFHILO protseduure teostame aastaringselt. PLEXR Plasma protseduure suvel ei teostata.