Näomured

Roosmarii

Nahamoodustised

Seborroilised keratoosid, nahanäsad, papilloomid, ksantelasmid, hemangioomid, healoomulised sünnimärgid.

LAHENDUS

Roosmarii

Kortsud näol ja kaelal

Kortsude teket põhjustab kollageeni hulga vähenemine ja naha paksuse ja elastsuse vähenemine. Kortsude teke ja volüümi vähenemine on üks naha vananemise tunnusmärke.

LAHENDUS

Roosmarii

Vajunud silmalaud

Vajunud silmalaud võivad muuta inimese vanemaks ja tekitada väsinud ilme. Probleem võib segada töötamist ja lugemist. Võib olla esteetiliselt häiriv.

LAHENDUS

Roosmarii

Rippuvad põsed

Vanusega hakkavad meie näonaha erinevad kihid üksteise suhtes alla vajuma ja tekivad rippuvad põsed, ehk “buldogi põsed”. Tänaseks on kõige tõhusam esteetilise meditsiini protseduur, mis seda allavajumist aeglustada saab HIFU ultraheli lifting. HIFU fikseerib naha erinevad kihid alusnaha ehk SMAS kihi kaudu lihaskoele. Nii tekib tugev nahaaluse koe karkass, mis on  aluseks teistele protseduuridele.

LAHENDUS

Roosmarii

Lõtvunud, vananev nahk

Vananedes väheneb meie nahas kollageeni tootmine, mille tulemusel nahk lõtvub ja kaotab elastsuse. Lisaks vanusele on naha vananemise põhjuseks meie geneetika, nahatüübist ja keskkonna mõjudest nagu päiksekiirgus ja stress.

LAHENDUS

Roosmarii

“Kanavarbad”

Silmaümbruse kortsud, mis joonistuvad eriti hästi välja silmi kissitades ja naeratades, nimetatakse “kanavarvasteks”.

LAHENDUS

Roosmarii

Pigmendilaigud

Pigmendilaigud on pruunikad laigud näol või ka kehal, mis tavaliselt tulevad esile, kui nahk on päikest saanud. Pigmendilaigud võivad tekkida kõikidele kehapiirkonnale, mis on päikesele avatud. Hormonaalsete muutuste tõttu tekkinud pigmendilaigud esinevad kõige sagedamini naistel näolpiirkonnas (ülahuulel, põskedel, lõual).

LAHENDUS

Roosmarii

Akne

Akne võib esineda näol, seljal või rinnal nii noortel kui täiskasvanutel.

LAHENDUS