Kehamured

Nimetu kujundus-10

Tselluliit

Jääkainete ehk tselluliidi kogenemine nahaaluses koes, mis väljendub ebatasase ja kühmulise struktuurina reitel, tuharatel, kätel ja kõhul. LPG hooldust peetaks maailmas tõhusaimaks tselluliidivastaseks hoolduseks. Oleme LPG ekspert kliinik ja oma pikaajalise kogemuse läbi võime seda väidet kindlalt kinnitada.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Liigne kehakaal / aeglane ainevahetus

Probleemid seedimisega, aeglane ainevahetus ja kehakaalu tõus. Seedimine ja ainevahetus on ühed tähtsaimad keha toimimisega seotud aspektid. Raske on kehakaalu normi saada kui seedimine- ja ainevahetus on aeglased. LPG on väga efektiivne protseduur abiks ainevahetuse ja seedimise reguleerimisel.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Rasvapadjandid kehal

Peamiselt eristatakse kahte kihti rasvkudet. Pindmine kiht, milles “pesitseb” ka tselluliit. Ja süvakiht, mis asetseb padjanditena pindmise rasvkoe all. Kui pindmise rasvkoe mõjutamiseks sobib hästi LPG massaaz, siis süvarasva “padjandeid” saab efektiivselt mõjutada läbi Krüolipolüüsi. HIFU kehaprotseduurid aitavad vähendada rasvapadjandeid, mis on väiksemamahulised ja mida Krülipolüüsis teha ei saa. HIFU on ideaalne protseduur Axilladele, ehk rasvavoldikestele käsivarte ja rindkere vahel. Sobib ideaalselt käsivartele, mis vajavad väikest rasvkoe vähendamist ja samas ka naha pinguldamist. Rinnahoidja tagused väiksemad rasvapadjandid seljal on HIFU protseduurideks sobiv piirkond.

LAHENDUS

 

Nimetu kujundus-10

Soolad liigestes/valutavad liigesed

Valutavad liigesed võivad olla seotud soolade kogunemisega liigeste vahele. Sellisel juhul on kogu keha ainevahetust- ja lümfiringet aktiveeriv ning keha “puhastav” LPG massaaz üks võimalusi soolaladestuste vähendamiseks liigeste piirkonnas.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Peavalud

Peavalude põhjuseid on palju, aga üheks põhjuseks võivad olla lihaspinged ja turjale kogunenud tihke tselluliit. Verevarustus häirub, koed saavad vähem hapnikku ja tekivad peavalud. LPG massaaz aitab vähendada turjale kuhjunud jääkainete “padjakest”, lõõgastab lihaspingeid ja taastab kudedes vajaliku verevarustuse.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Lümfi- ja vereringe häired / tursed

Istuv tööviis on paljude terviseprobleemide põhjuseks. Tulemuseks võivad olla tursed, jääkainete kogunemine tuharatele, reitlele ja säärtele. Kui aga jääkained ehk tselluliit koguneb juba säärtele ja hüppeliigeste piirkonda, siis on tursed kerged tekkima. Külmetavad käed-jalad on märk perifeerse vereringe puudulikkusest. Seda ei tohiks võtta kui paratamatust. LPG massaaz aitab lümfi- ja vereringe väga efektiivselt tööle. Hästi toimiv vere- ja lümfiringe aga on üks hea tervise alus.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Unehäired

Kestev unepuudus mõjub organismile laastavalt. Praegusel viirusterohkel ajal on oluline meeles pidada, et magamatus võib nõrgendada immuunsüsteemi ning teha meid nakkustele vastuvõtlikuks. LPG massaazis kasutame spetsiaalseid shiatsu punkte, mis aktiveerivad keha energiate liikumise, parandavad und- ja selle kvaliteeti ja tekitavad heaolu tunnet.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Lõike-, põletus- ja rasedusarmid

Armkude tekib, kui nahk saab kahjustada. Haava paranemine algab põletikuga, seejärel moodustub uus sidekude. Haava paranemist võib häirida, kui sidekoes on kas liiga vähe või liiga palju kollageeni, nii tekibki armistumine.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Lõtvunud nahk

Vananedes väheneb meie nahas kollageeni tootmine, mille tulemusel nahk lõtvub ja kaotab elastsuse. Siin tuleb appi HIFU protseduur, mis on suurepärane protseduur kehal nahakudede pinguldamiseks sügavuti. HIFU sobib hästi käsivarte sisekülgedele, põlvepealsetele, rinnahoidajataguse piirkonna ja kõhu naha pinguldamiseks. Samade piirkondade pindmisemaid kudesid aitavad tõhuslat pinguldada ja noorendada Profhilo, BioRepeel ja Plasma Shower. Labakäte jaoks on parim meetod Biorepeel ja Plasma Shower.

LAHENDUS

Nimetu kujundus-10

Menopausiga seotud vaevused

Menopausiga seotud vaevused on seotud eelkõige hormonaalsete muudatustega. LPG massaaz aitab läbi kesknärvisüsteemi tasakaalustada hormonaalset fooni ja vähendab menopausiga seotud vaevusi nagu: kuumahoogude tekkimine, unetus, närvilisus.

LAHENDUS